Kontakt
.................................................................................................................................................................

 

Radek (karas) je předsedou neziskové organizace Záhorská střela. Má dlouholeté zkušeností z technického odvětví a sbírku jednostopých strojů čítaje mopedy s11, s22, Jaweta, Pionýr a další.

Kontakt

Telefon: 723 354 351
Email: radek@zahorskastrela.cz

 

Marek je jednatelem Záhorské střely. Jeho organizační schopnosti pochází z působení v organizaci jiné. Je majitelem sbírky jednostopých strojů, která čítá mopedy s22, Jaweta, Pionýry 21 a Mustang. Profese - pokrývač, klempíř, tesař

Kontakt

Telefon: 776 735 618
Email: marek@zahorskastrela.cz

 

Jarek (slávek) je pokladníkem této organizace, což vykonává s velkým přehledem. Také je majitelem jednostopých strojů a to mepedů s11, s22, a Jaweta.

Kontakt

Telefon: 732 282 712
Email: jarek@zahorskastrela.cz

 

Jirka je webmasterem a kontrolním subjektem neziskové organizace Záhorská střela. Má řadu zkušeností z odvětví informatiky a tvorby webových stránek. Je majitelem strojů Stadion s11 a Pionýr 21.

Kontakt

Telefon: 608 747 171
Email: jirka@zahorskastrela.cz

 

Ondra vyniká svými jezdeckými schopnostmi a je jedním z lepších jezdců Záhorské střely. Je
majitelem strojů stadion s22,
Pionýr a Babeta.


 

Tomáš je nejzkušenějším jezdcem Záhorské střely. Účastní se závodů v kategorii speciál, kde již získal řadu ocenění. Je majitelem strojů .

 

 

Ondřej je nejnovějším členem Záhorské střely. Jeho technické znalosti jednostopých strojů významně přispívají ke zvyšování úrovně vozového parku ZS. Je majitelem strojů Stadion s11 a Jaweta.